Oferta

DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH
- druk offsetowy
- druk cyfrowy
- druk wielkoformatowy
- sitodruk.

KOLPORTAŻ
Nasz zespół to osoby z 10-letnim doświadczeniem w tej branży. Doradzimy Państwu w jak najbardziej korzystny sposób zaplanować kolportaż, a także zwrócimy uwagę na istotne aspekty związane z promocją Państwa firmy. Nasze doświadczenie pozwala nam na dobranie odpowiednich obszarów kolportażu w zależności do jakiego potencjalnego klienta chcą Państwo dotrzeć. W związku z tym, że stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego w standardzie naszym klientom gwarantujemy 3-stopniową kontrolę wykonania naszych usług. Dwa pierwsze stopnie kontroli polegają na wewnętrznym sprawdzeniu jakości roznoszenia ulotek przez naszych kurierów. Trzeci etap to wspólna kontrola z przedstawicielem naszego klienta.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA
Jest jedną z najpopularniejszych, ale i najskuteczniejszych form marketingu. To rodzaj dystrybucji polegający na dostarczeniu materiałów promocyjnych bezpośrednio do skrzynek pocztowych (euroskrzynek) na ścisłe określonym terenie danego miasta bądź województwa.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA
Forma dystrybucji polegająca na dostarczeniu materiałów promocyjnych bezpośrednio do wskazanego przez klienta miejsca np. Instytucji na terenie dzielnicy bądź miasta. Na zamówienie klienta zakupujemy bazę firm z danej branży i po ustaleniu szczegółów przystępujemy do dystrybucji materiałów promocyjnych. Jest to sprawdzony rodzaj dystrybucji w szczególność dla firm, które posiadają specjalną ofertę skierowaną do innych przedsiębiorców.

DYSTRYBUCJA PUNKTOWA (ROZDAWANIE ULOTEK)
Ta forma dystrybucji polega na rozdawaniu materiałów promocyjnych w określonym miejscu i czasie. Wspólnie z klientem ustalamy ilość osób, miejsce i godzinę, w których nasz pracownik będzie rozdawał materiały reklamowe. Polecamy, aby osoba rozdająca materiały promocyjne była dodatkowo oznaczona logo firmy zlecającej dystrybucje.

Materiały wystawiennicze, kasetony, wyklejanie samochodów, itp.

JAKO MATERIAŁY PROMOCYJNE FIRMY PROPONUJEMY:
- materiały wystawiennicze typu roll-up, x-baner, lady degustacyjne, stojaki na ulotki, namioty reklamowe
- szyldy, kasetony, litery przestrzenne
- oklejanie samochodów i witryn
- druk i montaż banerów/siatki mesh
i wiele, wiele innych…

GADŻETY REKLAMOWE
Na zamówienie produkujemy i dostarczamy w wyznaczone miejsce materiały promocyjne do danego wydarzenia czy do promocji danego produktu np. balony, czapki, długopisy, koszulki, kalendarze itd.

PROJEKTY GRAFICZNE
Nasza firma kładzie nacisk przede wszystkim na profesjonalizm i wysoką jakość usług. Stąd nasi graficy to osoby z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:
- wykonanie projektów graficznych (logo, wizytówki, papier firmowy, ulotka, plakat, menu, voucher, zaproszenia)
- skład graficzny gazet reklamowych, informacyjnych, miesięczników, czasopism
- projekty graficzne kalendarzy indywidualnych
i inne.


Copyright 2016 by P&D Idea
All rights reserved.